Virtuali konferencija „Bitininkystė: praeities tradicijos ir ateities iššūkiai“

Mielieji,
Maloniai kviečiu Jus rugsėjo 27 dieną, pirmadienį, stebėti mano moderuojamus Europos Sąjungos (ES) Apdulkintojų savaitei skirtus renginius.
Pirmoji virtuali diskusija „Nauja ES iniciatyva apdulkintojams“ (anglų kalba) vyks nuo 13.00 val. Lietuvos laiku.

Registracija ir platesnė informacija apie pranešėjus: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_cX2YSap3T9qihieifHOC2w.


Tą pačią dieną, rugsėjo 27-ąją, 18.30 val. kviečiu į virtualią konferenciją „Bitininkystė: praeities tradicijos ir ateities iššūkiai“. Renginio pranešėjai – bičių selekcininkas, biomedicinos mokslų daktaras Algirdas Amšiejus, Lietuvos apiterapeutų asociacijos viceprezidentas Povilas Rimkus bei agentūros „Pencil&Lion“ kūrybos vadovas ir inovatyvios medaus pakuotės „Bee Loop“ kūrėjas Aurimas Kadzevičius. Konferencija bus transliuojama portale DELFI.LT, DELFI „Facebook“ paskyroje ir DELFI.TV „YouTube“ kanale: https://www.delfi.lt/video/laidos/partnerio-turinys/virtuali-konferencija-bitininkyste-praeities-tradicijos-ir-ateities-issukiai.d?id=88238761.
 

Jungiantis per „Zoom“ platformą bus galima pasirinkti vertimą į anglų kalbą:  https://us02web.zoom.us/j/89323140190.
Šie renginiai yra Europos bičių ir apdulkintojų savaitės, neformaliai vadinamos „Bičių savaite“, renginių ciklo dalis. 2021-aisiais renginys buvo pervadintas ES Apdulkintojų savaite, siekiant įtraukesnio bendradarbiavimo, kuris apimtų visas Europos apdulkintojų rūšis. Šios savaitės metu siekiama skleisti žinią apie naujausius mokslinius ir politinius veiksmus, skirtus esamiems iššūkiams bei potencialiems sprendimams Europos apdulkintojų apsaugai.

Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis